Japan 2017: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
| 24/03/2017 | | 24/03/2017 | ||
| | | Arrive in Japan and meet up. | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 25/03/2017 | | 25/03/2017 | ||
| | | | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
| 24/03/2017 | | 24/03/2017 | ||
| | | Arrive in Japan and meet up. | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 25/03/2017 | | 25/03/2017 | ||
| | | | ||