Archived:NightOnTheGalacticRailroad: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 178: | Line 178: | ||
| Aktogay | | Aktogay | ||
| 10:19 Wed (day 5) | | 10:19 Wed (day 5) | ||
|- | |||
| Pavlodar | |||
| 07:50 Tue (day 4) | |||
| 031Ц | |||
| Aktogay | |||
| 01:30 Wed (day 5) | |||
|- | |- | ||
| Aktogay | | Aktogay | ||