Archived:NightOnTheGalacticRailroad: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 170: Line 170:
|  07:49 Mon (day 3)  
|  07:49 Mon (day 3)  
|  040Ц  
|  040Ц  
Aktogay
Astana
|  10:53 Tue (day 4)  
|  10:53 Tue (day 4)  
|-
|  Omsk
|  21:16 Mon (day 3)
|  345Н
|  Astana
|-
|-
|  Astana  
|  Astana  
Line 178: Line 183:
|  Aktogay  
|  Aktogay  
|  10:19 Wed (day 5)  
|  10:19 Wed (day 5)  
|-
|  Pavlodar
|  07:50 Tue (day 4)
|  031Ц
|  Aktogay
|  01:30 Wed (day 5)
|-
|-
|  Aktogay  
|  Aktogay