Archived:NightOnTheGalacticRailroad: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 170: | Line 170: | ||
| 07:49 Mon (day 3) | | 07:49 Mon (day 3) | ||
| 040Ц | | 040Ц | ||
| | | Astana | ||
| 10:53 Tue (day 4) | | 10:53 Tue (day 4) | ||
|- | |||
| Omsk | |||
| 21:16 Mon (day 3) | |||
| 345Н | |||
| Astana | |||
|- | |- | ||
| Astana | | Astana | ||
| Line 178: | Line 183: | ||
| Aktogay | | Aktogay | ||
| 10:19 Wed (day 5) | | 10:19 Wed (day 5) | ||
|- | |- | ||
| Aktogay | | Aktogay | ||