Archived:NightOnTheGalacticRailroad: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 172: | Line 172: | ||
| Astana | | Astana | ||
| 10:53 Tue (day 4) | | 10:53 Tue (day 4) | ||
|- | |||
| Chelyabinsk | |||
| 14:05 Mon (day 3) | |||
| 072Ц | |||
| Astana | |||
| 12:26 Tue (day 4) | |||
|- | |- | ||
| Omsk | | Omsk | ||